ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΠΕΚΕΛ 2021-2022
Την Κυριακή 15-5-2022 στο κλειστό Γυμναστήριο Καρδίτσας στις 17.00 θα διεξαχθεί ο τελικός κυπέλλου ΕΣΠΕΚΕΛ Ανδρών μεταξύ των ομάδων, Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ.
Την Κυριακή 15-5-2022 στο κλειστό Γυμναστήριο Καρδίτσας στις 17.00 θα διεξαχθεί ο τελικός κυπέλλου ΕΣΠΕΚΕΛ Ανδρών μεταξύ των ομάδων, Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΣΦΦΑ ΑΜΙΛΛΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ.
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο 23ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
Το 23ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου επισκέφθηκε την Τετάρτη 11 Μαϊου ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κουτσογιάννης Μαρίνος Σε συνεργασία με τη Διεύθυνση, το Σύλλογο γονέων και διδασκόντων
και το Συνάδελφο Φυσικής Αγωγής του Σχολείου κ. Μελαχροινάκη Ιωάννη, παρουσίασε στους μαθητές και μαθήτριες της Ε’ και ΣΤ’ τάξης, το άθλημα της πετοσφαίρισης μέσα από κινητικές δραστηριότητες στο προαύλιο του Σχολείου.
Ανάλογες επισκέψεις θα συνεχισθούν το αμέσως επόμενο διάστημα σε πολλά ακόμη σχολεία της ευρύτερης περιοχής.
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΑΠ. |
|
ΣΑΒ. 14-5-2022 |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
17.30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ |
Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ |
|
ΣΑΒ. 14-5-2022 |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
19.30 |
ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΚΥΡ. 15-5-2022 |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
19.00 |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΑΠ. |
||
ΠΑΡ.29-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.30 |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
1-3 |
|
ΠΑΡ.29-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
20.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ |
0-3 |
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΑΠ. |
||
ΣΑΒ. 30-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
3-2 |
|
ΣΑΒ. 30-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
19.30 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
3-0 |
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
ΑΠ. |
||
ΚΥΡ. 1-5-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
16.00 |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
2-3 |
|
ΚΥΡ. 1-5-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
18.30 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ |
3-0 |
Πρωταθλήτρια ομάδα αναδείχτηκε ο ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ.
Στο κλειστό Γυμναστήριο Αγριάς στο Βόλο θα διεξαχθεί το F4 Τοπικού Γυναικών της ΕΣΠΕΚΕΛ. Οι τέσσερις ομάδες που θα διεκδικήσουν την άνοδο στην Β΄Εθνική κατηγορία είναι:
Ο Ολυμπιακός Βόλου, ο Σπάρτακος Λάρισας, ο Γ.Σ. Τυρνάβου και ο Φοίβος Γιάννουλης.
Το πλήρες πρόγραμμα των αγώνων :
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
1Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
||
ΠΑΡ.15-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.00 |
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΠΑΡ.15-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
19.30 |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ |
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
||
ΣΑΒ. 16-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.00 |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
|
ΣΑΒ. 16-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
19.30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ |
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ |
||
ΚΥΡ. 17-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
15.00 |
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
|
ΚΥΡ. 17-4-2022 |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.30 |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ |
ΤΕΤ. 13-4-2022
|
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – VOLLEY LEAGUE (PLAY OFF |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
19.00 |
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
|
ΚΟΥΤΣΗΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
ΕΠΟΠΤΕΣ |
ΚΑΛΑΤΖΗΣ |
ΣΤΑΙΚΟΣ |
|||||
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
ΠΑΝΑΓΗΣ |
||||||
ΣΑΒ.9-4-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1Ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡ. |
17.00 |
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ-ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ |
ΧΛΩΡΟΣ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
ΠΑΙΚΟΥ |
ΣΑΒ.9-4-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΔΑΚ ΚΑΤΣΙΜΙΔΟΥ |
18.00 |
ΑΣ ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ-ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
ΒΗΤΑΣ |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
ΣΑΒ.9-4-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
17.00 |
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ-ΑΣ ΓΑΙΑ ΔΡΑΜΑΣ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ |
19.30 |
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
ΣΟΥΦΛΗΣ |
ΜΑΝΙΤΣΑ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
16.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
|
ΤΣΑΒΟΥ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΟΥ |
ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
17.30 |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΜΠΟΛΗΣ |
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΟΥ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
16.00 |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΟΥ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
20.30 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΙΚΑΙΑΣ |
14.30 |
Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
|
ΣΕΒΔΑΛΗ |
ΣΑΒ. 9-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ. – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΚΥΡ.10-4-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
17.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ-ΦΓΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΜΠΑΡΑΖ ΤΟΠΙΚΟΥ |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
15.00 |
Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
F4 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
17.00 |
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ – ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
12.00 |
ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΖΑΚΖΑΓΚΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
17.00 |
Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΖΑΚΖΑΓΚΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
12.30 |
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
|
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
12.00 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
|
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
12.00 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΣΕΒΔΑΛΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
14.30 |
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
ΧΛΩΡΟΣ |
|
ΚΑΠΕΛΟΥ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ |
12.00 |
ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ. – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
|
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
13.00 |
Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ. – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
|
ΤΣΑΒΟΥ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
16.00 |
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
|
ΔΗΜΟΛΑΣ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
14.00 |
ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗ |
19.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
ΚΥΠΕΛΛΟ ΑΝΔΡΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
19.00 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΑΝΙΤΣΑ |
ΚΥΡ. 10-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
19.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΣΠΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
ΚΟΥΤΣΗΣ |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
ΤΣΑΒΟΥ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
19.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – ΣΠΑΚ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
18.30 |
ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΜΠΟΛΗΣ |
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
18.00 |
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
19.00 |
Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
19.00 |
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔ. – Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ. |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
ΠΑΙΔΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
15.00 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
16.00 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ |
ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ |
|
ΣΕΒΔΑΛΗ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
16.00 |
Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ. |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
|
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ |
ΣΑΒ.2-4-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
16.00 |
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
|
ΔΗΜΟΛΑΣ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
19.30 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
|
ΠΑΙΚΟΥ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
19.30 |
Α.Σ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
|
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
16.00 |
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.- ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ |
19.00 |
Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
|
ΜΑΝΙΤΣΑ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
11.30 |
Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΝΤΟΒΑ |
|
ΑΛΕΞΙΟΥ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
18.30 |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
|
ΖΑΚΖΑΓΚΗ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
14.00 |
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚ. |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
|
ΜΠΡΑΧΑΛΑΣ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΙΔΗΨΟΥ |
11.00 |
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ |
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
|
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
15.00 |
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
ΚΟΥΤΣΗΣ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
F4 Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
16.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
ΖΑΚΖΑΓΚΗ |
ΚΥΡ. 3-4-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
17.00 |
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ |
ΤΣΑΒΟΥ |
|
ΓΟΥΒΑΛΗ |
ΠΕΜΠ.24-3-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΕΣΚΑΤΗΣ |
17.30 |
Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. |
ΧΟΥΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ.26-3-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
18.00 |
ΑΣ ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ- ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΕΔΕΣΣΑΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΣΑΒ.26-3-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡΙΣΑΣ |
17.00 |
ΕΑ ΛΑΡΙΣΗΣ- ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ |
ΧΛΩΡΟΣ |
ΒΗΤΑΣ |
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
ΣΑΒ.26-3-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΑΣ ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ |
ΚΑΚΑΤΣΙΟΥ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
19.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΓΟΥΒΑΛΗ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
16.00 |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
ΛΥΜΤΣΙΟΥΛΗ |
|
ΖΑΚΖΑΚΗ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
15.30 |
ΑΓΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
18.00 |
Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ |
|
ΠΕΤΑΛΑ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ – Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
16.00 |
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
ΚΟΥΤΣΗΣ |
|
ΔΗΜΟΛΑΣ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
19.00 |
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
|
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ |
ΣΑΒ. 26-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΙΔΗΨΟΥ |
11.15 |
ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ – ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ |
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
|
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
14.00 |
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
|
ΓΟΥΒΑΛΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΙΔΩΝ |
ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
15.30 |
Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
|
ΓΟΥΒΑΛΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΛΜΥΡΟΥ |
18.00 |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡ. |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
|
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
Ν. ΙΩΝΙΑΣ |
14.00 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ |
|
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
10.00 |
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
|
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
17.00 |
Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΖΑΚΖΑΚΗ |
|
|
|
|
|
|
|
|
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
15.00 |
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
ΣΚΟΡΔΑΡΑ |
|
ΣΕΒΔΑΛΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
7Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
12.00 |
ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡ. – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
ΝΤΟΒΑ |
|
ΣΕΒΔΑΛΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
14.00 |
ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ. – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
16.00 |
ΣΠΑΚ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ |
|
ΠΕΤΑΛΑ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΕΑΚ ΤΡΙΚ. |
12.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – Γ.Σ .ΔΕΣΚΑΤΗΣ |
ΡΕΤΖΕΛΑΣ |
|
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
12.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
|
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
12.00 |
ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ – Α.Σ. ΙΤΕΑΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
|
ΓΟΥΒΑΛΗ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
14.30 |
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
ΚΥΡ. 27-3-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
13.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
|
ΖΑΚΖΑΚΗ |
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 27/03/2022 και ώρες 11.00 – 13.00 π.μ. στο ΕΓ «Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρίτερα).
Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές.
Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Στέφανου Νανά & κ. Απόστολου Ναλμπάντη.
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές έχουν μαζί τους το ισχύοντα Rapid – Test ή το Ψηφιακό Πιστοποιητικό COVID-19 (Νόσηση ή εμβολιασμός).
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
TΖΙΟΥΤΖΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΔΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Ο. Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΛΕΙΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣTop of Form
Bottom of Form