Νέα
ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑ 19-20/3/2022
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – VOLLEY LEAGUE |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
19.00 |
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ – ΑΣΠ ΒΟΥΛΑΣ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
19.00 |
ΣΠΑΚ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ. |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
15.30 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΛΜΥΡΟΥ |
18.00 |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ |
17.00 |
ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΣΚΟΠΕΛΟΥ |
20.00 |
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ – Γ.Σ. ΦΑΛΑΝΗΣ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
13.00 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
12.30 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
19.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΙΚΑΙΑΣ |
19.00 |
Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ – Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
Β΄ΦΑΣΗ Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΣΚΟΠΕΛΟΥ |
18.00 |
ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ – Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
|
ΣΑΒ. 19-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ |
12.00 |
ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
13.00 |
ΑΕΛ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
13.00 |
Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
19.30 |
ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ |
17.00 |
Γ.Ε.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ – Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
12.00 |
Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. – Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
18.00 |
Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Β΄ΦΑΣΗ Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
16.30 |
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
Β΄ΦΑΣΗ Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
19.30 |
ΣΠΑΚ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ |
14.00 |
ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ – Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
13.30 |
Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ – Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
16.00 |
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
14.00 |
Α.Σ. ΙΤΕΑΣ – ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ |
|
ΚΥΡ. 20-3-2022 |
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
16.30 |
ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ |
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο 1ο Δημοτικό Σχολείο Αρτέμιδος Άνω Λεχωνίων
Συγκεντρωτική προπόνηση Κλιμακίου ΑγοριώνΚ17 – Κ18 Βόρειας Ελλάδας
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 20/03/2022 και ώρες 11.00 – 13.00 π.μ. στο ΕΓ «Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρίτερα).
Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές.
Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Στέφανου Νανά & κ. Απόστολου Ναλμπάντη.
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές έχουν μαζί τους το ισχύοντα Rapid – Test ή το Ψηφιακό Πιστοποιητικό COVID-19 (Νόσηση ή εμβολιασμός).
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣ BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
TΖΙΟΥΤΖΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ
ΑΔΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΟ Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΛΕΙΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο. ΣΕΡΡΩΝ
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣTop of Form
Bottom of Form
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο 16ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο 16ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου.
Το 16ο Δημοτικό Σχολείο Βόλου επισκέφθηκε την Πέμπτη 10 Μαρτίου ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κουτσογιάννης Μαρίνος σε συνεργασία με τη Διεύθυνση και τη Συνάδελφο Φυσικής Αγωγής του Σχολείου κ. Παππά Ευαγγελία, παρουσίασε στους μαθητές και μαθήτριες της Γ’ και Δ’ τάξης, το άθλημα της πετοσφαίρισης μέσα από κινητικές δραστηριότητες στους εσωτερικούς χώρους του σχολείου λόγω των αντίξοων καιρικών συνθηκών.
Συγκεντρωτική προπόνηση Κλιμακίου Αγοριών Κ17 – Κ18 Βόρειας Ελλάδας
Οι Ομοσπονδιακοί Προπονητές κ. Στέφανος Νανάς και κ. Παναγιώτης Λακασάς καλούν τους παρακάτω αθλητές σε προπόνηση την Κυριακή 06/03/2022 και ώρες 11.00 – 13.00 π.μ. στο ΕΓ «Μίκρας» (προσέλευση 15΄ νωρίτερα).
Αθλητής που θα απουσιάσει λόγω αγωνιστικής δραστηριότητας να ενημερώσει τους Ομοσπονδιακούς Προπονητές.
Η προπόνηση θα πραγματοποιηθεί υπό τις οδηγίες του Ομοσπονδιακού προπονητή κ. Στέφανου Νανά & κ. Απόστολου Ναλμπάντη.
Παρακαλούνται όλοι οι αθλητές έχουν μαζί τους το ισχύοντα Rapid – Test ή το Ψηφιακό Πιστοποιητικό COVID-19 (Νόσηση ή εμβολιασμός).
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Α.Σ. BV ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ
TΖΙΟΥΤΖΙΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ Α.Σ. ΑΡΗΣ
ΑΔΑΜΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Π.Ο. Ν.ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ
ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΣΚΥΔΡΑΣ
ΜΠΑΡΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΒΡΕΤΤΑΚΟΣ ΝΙΚΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΑΙΤΖΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΚΑΛΗΜΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Α.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΛΕΙΛΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Α.Ο. ΣΕΡΡΩΝ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΔΡΑΥΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΔΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΑΥΓΕΡΙΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
ΚΛΙΜΑΚΙΟ ΠΡΟ-ΕΘΝΙΚΗΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (ΒΟΡΕΙΟ ΚΛΙΜΑΚΙΟ)
Ο Ομοσπονδιακός προπονητής, κος Γιαννακόπουλος Ανέστης, καλεί τις παρακάτω αθλήτριες όπως προσέλθουν για προπόνηση – εκπαιδευτικό παιχνίδι τη Δευτέρα 7 Μαρτίου 2022 στο γήπεδο Ι. ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ Αμπελοκήπων . Ώρα προσέλευσης: 4:00 μ.μ. Διάρκεια δραστηριότητας: 4.30 μ.μ. – 6.30 μ.μ.
Γεωργιάδου Ελένη |
Α.Ο Καβάλας ΕΠΕΣΘΡ |
Τάνη Ευαγγελία |
ΑΣ Άρης ΕΠΕΣΘ |
Καμπούρη Αικατερίνη -Σταυρούλα |
ΑΣ Άρης ΕΠΕΣΘ |
Λαμπριανίδου Δέσποινα |
ΑΣ Άρης ΕΠΕΣΘ |
Μιχαηλίδου Άννα |
ΑΣ Άρης ΕΠΕΣΘ |
Ζαφειρίου Παρασκευή |
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΕΠΕΣΘ |
Τσουκαλά Αλεξάνδρα |
ΑΣ Ελπίς ΕΠΕΣΘ |
Λόλα Όλγα |
ΠΑΟΚ ΕΠΕΣΘ |
Μιχοπούλου Ελευθερία |
ΠΑΟΚ ΕΠΕΣΘ |
Παπαδοπούλου Ελένη |
ΠΑΟΚ ΕΠΕΣΘ |
Μεροδουλάκη Αλεξάνδρα |
ΠΑΟΚ ΕΠΕΣΘ |
Νταφοπούλου Χαρίκλεια |
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σύλλογος ΕΣΠΕΚΕΛ |
Κόντη Έλενα |
ΧΑΝΘ ΕΠΕΣΘ |
Σκουλούδη Αμαλία |
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση ΕΠΕΣΘ |
Νάνου Δήμητρα |
ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης ΕΠΕΣΘΡ |
Βακαλούδη Ευαγγελία |
ΑΕΝ Αγίας Τριάδος ΕΠΕΣΘ |
Παππά Αικατερίνη |
ΑΣ Γιάννενα ΕΣΠΕΔΕ |
Η παρουσία και προσέλευση των αθλητριών θα γίνει σύμφωνα με όλα τα υγειονομικά πρωτόκολλα που ισχύουν και εφαρμόζονται στην αγωνιστική περίοδο που βρισκόμαστε.
Σε περίπτωση απουσίας να ενημερώσουν εγκαίρως το τμήμα Εθνικών ομάδων και τον Ομοσπονδιακό προπονητή.
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο Γυμνάσιο Στεφανοβικείου
Το Γυμνάσιο Στεφανοβικείου επισκέφθηκε την Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κουτσογιάννης Μαρίνος.
Σε συνεργασία με τη Διεύθυνση και το Συνάδελφο Φυσικής Αγωγής του Σχολείου κ. Παπακυρίτση Βασίλειο, παρουσίασε στους μαθητές και μαθήτριες της Α’ και Β’ τάξης, το άθλημα της πετοσφαίρισης μέσα από κινητικές δραστηριότητες στο προαύλιο του σχολείου.
Ανάλογες επισκέψεις θα συνεχισθούν το αμέσως επόμενο διάστημα σε πολλά ακόμη σχολεία της ευρύτερης περιοχής.
Επίσκεψη του Ομοσπονδιακού Προπονητή κ. Κουτσογιάννη Μαρίνου στο Δημοτικό Σχολείο Στεφανοβικείου
Το Δημοτικό Σχολείο Στεφανοβικείου επισκέφθηκε την Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου ο Ομοσπονδιακός προπονητής κ. Κουτσογιάννης Μαρίνος.
Σε συνεργασία με τη Διεύθυνση και τη Συνάδελφο Φυσικής Αγωγής του Σχολείου κ. Λούτσου Ζαφειρία, παρουσίασε στους μικρούς μαθητές και μαθήτριες της ΣΤ’ τάξης, το άθλημα της πετοσφαίρισης μέσα από κινητικές δραστηριότητες στο προαύλιο του σχολείου.
Ανάλογες επισκέψεις θα συνεχισθούν το αμέσως επόμενο διάστημα σε πολλά ακόμη σχολεία της ευρύτερης περιοχής.
Αγώνες και Διαιτησία 26-27/2/2022
|
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ |
ΠΡΩΤ/ΜΑ |
ΓΗΠΕΔΟ |
ΩΡΑ |
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ |
1ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
2ΟΣ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ |
ΣΗΜΕΙΩΤΗΣ |
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Α1 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – VOLLEY LEAGUE
|
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
18.00 |
Α.Ο. ΛΑΜΙΑΣ – ΑO ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ |
ΚΟΥΤΣΗΣ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
|
ΕΠΟΠΤΗΣ |
ΕΠΟΠΤΗΣ |
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ |
||||||
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
ΠΑΝΑΓΗΣ |
||||||
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΓΙΑΝΝΕΝΑ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
19.00 |
ΣΠΑΚ – Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ |
ΧΛΩΡΟΣ |
ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ |
ΠΕΤΑΛΑ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΑΛΚΑΖΑΡ |
15.30 |
Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ – Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΠΑΠΑΔΟΓΟΥΛΑΣ |
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
20.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
ΤΣΑΒΟΥ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
14.30 |
ΑΠΟΛΛΩΝΕΙΟΣ ΛΑΡ. – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
|
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
18.00 |
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
|
ΜΠΡΑΧΑΛΑΣ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
16.00 |
Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
ΠΑΙΔΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
16.00 |
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Γ.Σ. ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ |
ΒΗΤΑΣ |
|
ΚΑΠΕΛΟΥ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
ΠΑΙΔΩΝ |
ΝΕΑΠΟΛΗΣ |
20.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΠΑΤΣΙΛΑ |
|
ΖΑΚΖΑΚΗ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ |
20.30 |
Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ.. ΣΚΙΑΘΟΥ |
ΣΟΥΦΛΗΣ |
|
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
|
ΣΑΒ.26-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΓΙΑΣ |
21.00 |
Γ.Σ. ΕΡΜΗΣ ΑΓΙΑΣ – ΑΟ ΣΚΟΠΕΛΟΥ |
|
|
|
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ |
18.00 |
ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ – Α.Σ. ΕΛΠΙΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ |
ΜΑΥΡΑΚΗΣ |
ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ |
ΓΟΥΒΑΛΗ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
11.30 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
ΜΑΝΙΤΣΑ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΔΗΜ. ΤΡΙΚ. |
14.00 |
ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ |
ΒΗΤΑΣ |
ΧΛΩΡΟΣ |
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Β΄ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ |
ΙΤΕΑΣ |
16.00 |
Α.Σ ΔΩΡΙΔΑΣ – ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΥΡΝ. |
ΣΤΑΪΚΟΣ |
ΔΗΜΟΛΑΣ |
ΚΑΡΑΒΑΝΑ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΓΡΙΑΣ |
13.30 |
Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ – Γ.Σ.Ε. ΕΛΑΣΣΟΝΑ |
ΜΑΝΟΥΣΟΓΕΩΡΓΑΚΗ |
|
ΜΑΝΙΤΣΑ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
20.00 |
Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ – ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ |
|
ΝΤΑΒΑΡΟΥΚΑ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΛΜΥΡΟΥ |
17.00 |
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ – Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ. |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ |
|
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ |
18.00 |
ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ – ΑΟ ΛΑΜΙΑΣ |
ΤΣΑΒΟΥ |
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α1 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ |
15.00 |
Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ – ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ |
ΤΣΑΒΟΥ |
|
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
14Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ. |
16.30 |
ΑΟ ΣΟΥΦΛΑΡΙΩΝ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ. |
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ |
|
ΚΑΡΑΒΑΚΑ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΤΥΡΝΑΒΟΥ |
16.00 |
Γ.Σ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ – Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΑΜΠΕΛΩΝΑ |
19.30 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ – Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ |
ΜΠΟΛΗΣ |
|
ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ |
17.00 |
Γ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ |
ΧΛΩΡΟΣ |
|
ΡΕΤΖΕΛΑΣ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ |
18.00 |
Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΠΕΛΑΣΓΙΩΤΙΔΑΣ |
ΚΥΡΙΑΚΑΤΗ |
|
ΜΠΡΑΧΑΛΑΣ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΕΑΚ ΤΡΙΚ. |
18.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΤΡΙΚ. – ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ. |
ΒΗΤΑΣ |
|
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ |
14.00 |
ΦΙΛ/ΚΟΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ |
ΣΦΟΝΔΥΛΗ |
|
ΚΑΠΕΛΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΔΙΣΤΟΜΟΥ |
12.00 |
ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ – ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |
|
ΚΥΡ. 27-2-2022 |
Α2 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ |
ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ |
15.00 |
ΑΣ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ. – ΑΟ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ. |
ΣΟΛΩΜΙΔΗΣ |
|
ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ |