Skip to content

Τοπικό Γυναικών – 3ος Όμιλος

HELLENIC SEAWAYS LOGO
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1ΑΠΣ ΛΑΜIΑΣ ΦΘΙΑ11440
2Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ9330
3Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ7523
4ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ4514
5ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ2514
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 5-11-2022

 

 

ΡΕΠΟ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΣΑΒ. 5-11-2022

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

14.00

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ.

1-3

ΣΑΒ. 5-11-2022

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

1-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 19-11-2022

 

 

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΡΕΠΟ

 

ΣΑΒ. 19-11-2022

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

3-0

ΣΑΒ. 19-11-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

16.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ.

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 3-12-2022

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

12.00

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

3-1

ΣΑΒ. 3-12-2022

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

18.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

0-3

ΣΑΒ. 3-12-2022

 

 

ΡΕΠΟ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 17-12-2022

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ.

3-2

ΣΑΒ. 17-12-2022

 

 

ΡΕΠΟ

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

 

ΣΑΒ. 21-1-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

16.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

ΑΝΑΒ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 14-1-2022

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

11.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

3-0

ΣΑΒ. 14-1-2022

 

 

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

ΡΕΠΟ

 

ΣΑΒ. 14-1-2022

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

14.00

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

2-3

                     

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 28-1-2022

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΡΕΠΟ

 

ΣΑΒ. 28-1-2022

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

18.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

 

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

0-3

ΣΑΒ. 28-1-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

12.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

3-1

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 11-2-2022

 

 

ΡΕΠΟ

 

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΣΑΒ. 11-2-2022

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

14.00

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΣΑΒ. 11-2-2022

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

18.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

 

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 18-2-2022

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

 

ΣΑΒ. 18-2-2022

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

 

ΣΑΒ. 18-2-2022

 

 

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 4-3-2022

ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ

12.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

 

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΣΑΒ. 4-3-2022

 

 

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

 

ΡΕΠΟ

 

ΣΑΒ. 4-3-2022

ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

16.00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 18-3-2022

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.

 

ΣΑΒ. 18-3-2022

 

 

ΡΕΠΟ

 

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠ. ΜΑΥΡ

 

ΣΑΒ. 18-3-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

16.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.