Skip to content
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1Α.Ο. ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ24880
2Α.Σ. ο ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ21871
3ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ12743
4ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ6826
5ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ5725
6Γ.Σ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΤΑ ΦΑΛΑΡΑ1808
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 29-10-2023

ΑΙΔΗΨΟΥ

10.30

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 22-10-2023

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.30

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

3-0

ΚΥΡ. 22-10-2023

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

17.00

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ. ΚΩΝ.

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 5-11-2023

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

17.00

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

0-3

ΚΥΡ. 5-11-2023

ΜΩΛΟΥ

17.00

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

0-3

ΚΥΡ. 5-11-2023

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

13.00

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 19-11-2023

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.30

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 19-11-2023

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

14.00

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 19-11-2023

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ. ΚΩΝ.

1-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 3-12-2023

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

17.00

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

3-0

ΚΥΡ. 3-12-2023

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

0-3

ΚΥΡ. 3-12-2023

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

13.00

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔΑΣ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 17-12-2023

ΜΩΛΟΥ

17.00

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 17-12-2023

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

14.00

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΑΝΑΒ

ΚΥΡ. 17-12-2023

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.30

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ. ΚΩΝ.

1-3

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

13.30

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

0-3

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

14.00

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

0-3

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

11.30

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

3-0

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.30

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

0-3

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

14.00

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

17.00

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

0-3

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

11.30

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

2-3

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

13.30

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

14.00

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

 

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

16.30

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

 

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

12.00

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ

17.00

Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝ

Γ.Σ. ΦΑΛΑΡΑ ΣΤΥΛΙΔ

 

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΑΙΔΗΨΟΥ

13.00

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

ΠΑΚ ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ

 

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΥ

13.00

ΑΟ ΠΗΓΑΣΟ ΑΓ ΚΩΝ

ΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.