Skip to content
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1Ε.Α.ΛΑΡΙΣΑΣ23880
2ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ22871
3Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ18862
4ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ171064
5Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ151055
6Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ81047
7ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ71029
8Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ110010
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 14-10-2023

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

1-3

ΣΑΒ. 14-10-2023

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

17.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

3-0

ΣΑΒ. 14-10-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

3-0

ΣΑΒ. 14-10-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

18.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 29-10-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

14.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

3-2

ΚΥΡ. 29-10-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

3-0

ΚΥΡ. 29-10-2023

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

18.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

3-2

ΣΑΒ. 28-10-2023

ΜΟΥΣΙΚΟ

17.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 12-11-2023

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

3-0

ΚΥΡ. 12-11-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 12-11-2023

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 12-11-2023

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

1-3

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 26-11-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

14.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

0-3

ΣΑΒ. 25-11-2023

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

0-3

ΣΑΒ. 25-11-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

0-3

ΣΑΒ. 25-11-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 10-12-2023

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

3-0

ΚΥΡ. 10-12-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

3-0

ΚΥΡ. 10-12-2023

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

18.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 10-12-2023

 

 

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 6-1-2024

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

13.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

1-3

ΣΑΒ. 6-1-2024

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

0-3

ΚΥΡ. 7-1-2024

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

0-3

ΚΥΡ. 7-1-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

3-2

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

3-0

ΚΥΡ. 14-1-2024

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

18.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

3-0

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΑΓΡΙΑΣ

12.00

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

3-0

ΚΥΡ. 14-1-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3-0

                 

Β΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

13.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

3-0

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

ΑΝΑΒ.

ΚΥΡ. 28-1-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

0-3

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

2-3

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 11-2-2024

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

14.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

3-1

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

0-3

ΚΥΡ. 25-2-2024

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

18.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 25-2-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

3-0

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 3-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

 

ΚΥΡ. 3-3-2024

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

 

ΚΥΡ. 3-3-2024

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 3-3-2024

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

17.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

14.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

 

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 10-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 24-3-2024

1Ο ΓΥΜΝ. ΛΑΡ.

17.00

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

 

ΚΥΡ. 24-3-2024

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

 

ΚΥΡ. 24-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

3-0

ΚΥΡ. 24-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 31-3-2024

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

15.00

Α.Σ. ΑΣΚΛΗΠΙΟΣ ΤΡΙΚ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 31-3-2024

ΔΕΣΚΑΤΗΣ

13.00

Γ.Σ. ΔΕΣΚΑΤΗΣ

Ε.Α. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 31-3-2024

ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ

17.00

ΑΟ ΦΟΙΒΟΣ ΓΙΑΝ.

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 31-3-2024

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.30

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΛΑΡ.