Skip to content

Β’ Εθνική Γυναικών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ0000
1Α.Σ. ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ0000
1ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ0000
1ΑΠΣ ΛΑΜIΑΣ ΦΘΙΑ0000
1Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ0000
1Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ0000
1Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ0000
1Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ0000
1ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠΕΛΩΝΑ0000

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 30-10-2021

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΚΥΡ. 31-10-2021

ΑΛΚΑΖΑΡ

17.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΣΑΒ. 30-10-2021

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

ΣΑΒ. 30-10-2021

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

 

 

 

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΡΕΠΟ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 6-11-2021

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 6-11-2021

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

19.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 6-11-2021

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 6-11-2021

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.30

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 13-11-2021

ΑΛΚΑΖΑΡ

17.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 13-11-2021

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΑΒ. 13-11-2021

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΣΑΒ. 13-11-2021

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

 

 

 

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 20-11-2021

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 20-11-2021

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 20-11-2021

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

20.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΣΑΒ. 20-11-2021

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 27-11-2021

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 27-11-2021

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 27-11-2021

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΑΒ. 27-11-2021

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

 

 

 

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΡΕΠΟ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 4-12-2021

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

ΣΑΒ. 4-12-2021

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΣΑΒ. 4-12-2021

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 4-12-2021

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

19.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 12-12-2021

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17.30

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 11-12-2021

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 11-12-2021

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 11-12-2021

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

 

 

 

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΡΕΠΟ

 

                 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 18-12-2021

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΣΑΒ. 18-12-2021

ΚΑΡΔΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

ΣΑΒ. 18-12-2021

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

ΣΑΒ. 18-12-2021

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 8-1-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

19.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 8-1-2022

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 9-1-2022

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 8-1-2022

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

 

 

 

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΡΕΠΟ

 

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 15-1-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

20.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 15-1-2022

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 15-1-2022

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

19.30

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 15-1-2022

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 22-1-2022

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 22-1-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΑΒ. 22-1-2022

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΣΑΒ. 22-1-2022

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

 

 

 

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΡΕΠΟ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 29-1-2022

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 29-1-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

20.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 29-1-2022

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΣΑΒ. 29-1-2022

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

19.30

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 5-2-2022

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 5-2-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 5-2-2022

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΑΒ. 5-2-2022

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

 

 

 

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

ΡΕΠΟ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 12-2-2022

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΣΑΒ. 12-2-2022

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

ΣΑΒ. 12-2-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

20.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

ΣΑΒ. 12-2-2022

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 19-2-2022

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 19-2-2022

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 19-2-2022

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 19-2-2022

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17.00

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

 

 

 

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

ΡΕΠΟ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 26-2-2022

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

ΣΑΒ. 26-2-2022

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

ΣΑΒ. 26-2-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

 

ΣΑΒ. 26-2-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

20.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

                 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

8Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 12-3-2022

ΑΜΠΕΛΩΝΑ

19.00

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

 

ΣΑΒ. 12-3-2022

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 12-3-2022

Ν. ΙΩΝΙΑΣ

16.30

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΣΑΒ. 12-3-2022

ΝΙΚΑΙΑΣ

19.00

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

 

 

 

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΡΕΠΟ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΣΑΒ. 19-3-2022

ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ

17.00

Α.Σ ΔΑΦΝΗΣΙΑΚΟΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΣΑΒ. 19-3-2022

ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

19.00

Σ.Π.Α. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΦΙΛ/ΚΟΣ ΑΜΠ.

 

ΣΑΒ. 19-3-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.30

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΘΛΕΣΗ ΛΑΡ.

 

ΣΑΒ. 19-3-2022

ΑΛΜΥΡΟΥ

18.00

Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ

Γ.Σ. ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

 

 

 

 

ΡΕΠΟ

Γ.Σ. ΝΙΚΑΙΑΣ