Skip to content

Β’ Εθνική Ανδρών

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1Σ.Φ.Φ.Α. Η ΑΜΙΛΛΑ26990
2Α.Ε.ΛΑΡΙΣΑΣ24981
3Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ19963
4Γ.Σ. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ11945
5Α.Σ.ΔΩΡΙΔΑΣ11835
6Γ.Σ.ΒΟΛΟΥ10945
7ΑΟ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ3918
8ΑΠΣ ΛΑΜIΑΣ ΦΘΙΑ1808
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 6-11-2022

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

3-0

ΚΥΡ. 6-11-2022

ΙΤΕΑΣ

 

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

3-0

ΚΥΡ. 6-11-2022

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

 

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

3-0

ΚΥΡ. 6-11-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

19.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 20-11-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

19.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

3-2

ΚΥΡ. 20-11-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

1-3

ΚΥΡ. 20-11-2022

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

 

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

1-3

ΚΥΡ. 20-11-2022

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 4-12-2022

ΙΤΕΑΣ

15.00

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 4-12-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

16.30

ΑΠΣ ΛΑΜ.ΦΘΙΑ

  ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

0-3

ΚΥΡ. 4-12-2022

ΑΓΡΙΑ

12.00

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

3-2

ΚΥΡ. 4-12-2022

ΑΓΡΙΑΣ

14.00

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

3-0

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 18-12-2022

ΑΛΚΑΖΑΡ

19.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

2-3

ΚΥΡ. 18-12-2022

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

3-0

ΚΥΡ. 18-12-2022

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

2-3

ΚΥΡ. 18-12-2022

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

1-3

 

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 8-1-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 21-1-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

13.30

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

3-1

ΚΥΡ. 8-1-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

12.00

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

3-0

ΚΥΡ. 8-1-2023

ΙΤΕΑΣ

15.00

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

3-1

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 15-1-2023

ΑΛΚΑΖΑΡ

19.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

3-0

ΚΥΡ. 15-1-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

15.00

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

3-0

ΚΥΡ. 15-1-2023

ΙΤΕΑΣ

16.00

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

1-3

ΚΥΡ. 15-1-2023

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

19.00

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΑΠ.

ΚΥΡ. 22-1-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΚΥΡ. 22-1-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

16.00

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

0-3

ΚΥΡ. 22-1-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

3-2

ΚΥΡ. 22-1-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

17.00

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

3-0

                           

 

Β΄ΓΥΡΟΣ

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

1Η ΑΓΩΝΙΣΙΤΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 29-1-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

0-3

ΚΥΡ. 29-1-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

 

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

3-2

ΚΥΡ. 29-1-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

17.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

0-3

ΚΥΡ. 29-1-2023

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

0-3

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

2Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 5-2-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

18.00

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

1-3

ΚΥΡ. 5-2-2023

ΙΤΕΑΣ

16.00

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΑΝΑΒ

ΚΥΡ. 5-2-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

17.00

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

3-0

ΚΥΡ. 5-2-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

15.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

3-0

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 19-2-2023

ΑΛΚΑΖΑΡ

15.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

 

ΚΥΡ. 19-2-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

 

ΚΥΡ. 19-2-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

 

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

 

ΚΥΡ. 19-2-2023

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 5-3-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

 

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 5-3-2023

ΙΤΕΑΣ

 

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 5-3-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

16.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΚΥΡ. 5-3-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

 

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

 

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 19-3-2023

ΑΛΚΑΖΑΡ

19.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

 

ΚΥΡ. 19-3-2023

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

 

ΚΥΡ. 19-3-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 19-3-2023

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΑΠ.

ΚΥΡ. 2-4-2023

ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ

 

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

 

ΚΥΡ. 2-4-2023

ΝΕΑΠΟΛΗΣ

18.00

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 2-4-2023

ΔΗΜ. ΤΡΙΚ.

 

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

 

ΚΥΡ. 2-4-2023

ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ

17.00

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

 

ΗΜΕΡ/ΝΙΑ

ΓΗΠΕΔΟ

ΩΡΑ

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 

ΑΠ.

ΚΥΡ. 9-4-2023

ΑΛΚΑΖΑΡ

17.00

Α.Ε. ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΠΣ ΛΑΜ. ΦΘΙΑ

 

ΚΥΡ. 9-4-2023

ΑΓΡΙΑΣ

 

Α.Σ. ΑΡΓΩ ΒΟΛΟΥ

Γ.Σ. ΒΟΛΟΥ

 

ΚΥΡ. 9-4-2023

ΙΤΕΑΣ

 

Α.Σ. ΔΩΡΙΔΑΣ

ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΡ.

 

ΚΥΡ. 9-4-2023

ΤΥΡΝΑΒΟΥ

 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΥΡΝ.

ΣΦΦΑ Η ΑΜΙΛΛΑ