Τοπικό Γυναικών – 4ος Όμιλος

HELLENIC SEAWAYS LOGO
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘέσηΟμάδαΒαθΑΓΝΗ
1Α.Σ. ΙΤΕΑΣ3312111
1ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ3312111
3Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΕΙΒΑΔΕΙΑΣ221275
4ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ131257
5Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ121257
6ΑΨΛ ΜΕΔΕΩΝ101239
7ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ012012
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 26-10-2019ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΑ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.0-3
ΣΑΒ. 26-10-2019ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ2-3
ΣΑΒ. 26-10-2019ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΑ.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.2-3
ΣΑΒ. 26-10-2019  ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥΡΕΠΟ 

 

2η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 2-11-2019ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ0-3
ΣΑΒ. 2-11-2019ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.Α.Σ. ΙΤΕΑΣ0-3
ΣΑΒ. 2-11-2019ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΑ.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ3-0
ΣΑΒ. 2-11-2019  Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΡΕΠΟ 

 

3η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 9-11-2019ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ3-0
ΣΑΒ. 9-11-2019ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΑ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.3-2
ΣΑΒ. 9-11-2019ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ1-3
ΣΑΒ. 9-11-2019  Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΡΕΠΟ 

 

4η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 16-11-2019ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥΑ.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ1-3
ΣΑΒ. 16-11-2019ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΑ.Σ. ΙΤΕΑΣ0-3
ΣΑΒ. 16-11-2019ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.3-1
ΣΑΒ. 16-11-2019  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΡΕΠΟ 

 

5η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 23-11-2019ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ3-0
ΣΑΒ. 23-11-2019ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ1-3
ΣΑΒ. 23-11-2019ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΑ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.3-0
ΣΑΒ. 23-11-2019  Α.Σ. ΙΤΕΑΣΡΕΠΟ 

 

6η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 30-11-2019ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ0-3
ΣΑΒ. 30-11-2019ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΑ.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.3-0
ΣΑΒ. 30-11-2019ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΑ.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ3-1
ΣΑΒ. 30-11-2019  Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.ΡΕΠΟ 

 

7η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 7-12-2019ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 3-0
ΣΑΒ. 7-12-2019ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ3-0
ΣΑΒ. 7-12-2019ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.Α.Σ. ΙΤΕΑΣ1-3
ΣΑΒ. 7-12-2019  Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΡΕΠΟ 

 

8η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 14-12-2019ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ16.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ3-1
ΣΑΒ. 14-12-2019ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΑ.Σ. ΙΤΕΑΣ2-3
ΣΑΒ. 14-12-2019ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ3-2
ΣΑΒ. 14-12-2019  ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ ΡΕΠΟ 

 

9η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 11-1-2020ΜΑΛΕΣΙΝΑ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 3-1
ΣΑΒ. 11-1-2020ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΑ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.3-0
ΣΑΒ. 11-1-2020ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ0-3
ΣΑΒ. 11-1-2020  Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦ.ΡΕΠΟ 

 

10η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 18-1-2020ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ Α.Σ. ΙΤΕΑΣ0-3
ΣΑΒ. 18-1-2020ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ3-0
ΣΑΒ. 18-1-2020ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΑ.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ3-0
ΣΑΒ. 18-1-2020  Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΡΕΠΟ 

 

11η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 25-1-2020ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 3-0
ΣΑΒ. 25-1-2020ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ3-0αα
ΣΑΒ. 25-1-2020ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΑ.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.0-3
ΣΑΒ. 25-1-2020  ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΡΕΠΟ 

 

12η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 1-2-2020ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ0-3
ΣΑΒ. 1-2-2020ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΑ.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝ3-0
ΣΑΒ. 1-2-2020ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ15.30Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ0-3
ΣΑΒ. 1-2-2020  Α.Σ. ΙΤΕΑΣΡΕΠΟ 

 

13η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 8-2-2020ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ13.00ΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ 3-0
ΣΑΒ. 8-2-2020ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ12.00Α.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣΑ.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ3-2
ΣΑΒ. 8-2-2020ΔΙΣΤΟΜΟΥ18.00Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΑ.Σ. ΙΤΕΑΣ0-3
ΣΑΒ. 8-2-2020  Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.ΡΕΠΟ 

 

14η Αγωνιστική

ΣΑΒ. 15-2-2020ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ18.00ΦΙΛ/ΚΟΣ ΘΕΣΠΙΩΝ ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΟΥ Α.Σ. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΙΒ.0-3
ΣΑΒ. 15-2-2020ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ18.00Α.Σ. ΑΙΑΣ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣΑΜΣ ΚΥΝΟΣ ΛΙΒΑΝΑΤΩΝ1-3
ΣΑΒ. 15-2-2020ΙΤΕΑΣ16.00Α.Σ. ΙΤΕΑΣΑ.Σ. ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ3-0
ΣΑΒ. 15-2-2020  Α.Ψ.Λ. ΜΕΔΕΩΝΡΕΠΟ